DOUGLAS bois charpente 4x23 longueur 3.05m

DOUGLAS bois charpente 4x23 longueur 3.05m

Voor een stevige houtconstructie zijn deze douglas spanten de juiste keuze! De spanten worden onder andere gebruikt als een staander waar ook het dakbeschot van een hellend dak op geplaatst kan worden.
Délais de livraison: 3-7 jours ouvrables
PAL (75.00 ST) = €11,30 / ST = €847,50xPAL
ST (1.00 ST) = €13,30xST
Envoyez à
*
*
Méthode d'expédition
Nom
Délai de livraison estimé
Prix
Aucune option d'expédition

Afhalen in Wetteren

  • Description
  • Détails du produit
  • Fiche technique
voir plus

Détails du produit

Nom d'attributValeur d'attribut
ProduitBois de charpente
QualitéPremier choix
Longueur3.05

Description

Fiche technique

voir plus
Les clients ayant acheté cet article ont également acheté :

Metal stud verticaal C-profiel 50 mm 2.6m

Verticaal C-profiel - lengte: 2.6 m - dikte: 50 mm
A partir de €2,40

Holcim P52,5 Cement 25kg

Ideaal om te gebruiken in de winterperiode. Dankzij deze cement kan het beton of de mortel snel een voldoende druksterkte bereiken. Door het hoge Portland-klinkergehalte van Strong zijn bovendien snelle bindings- en verhardingsprocessen mogelijk, waardoor werken verrassend snel vooruitgaan.
€5,30 / ZAK

H+H Cellenbetonlijm 15kg

H+H Cellenbetonlijm is toepasbaar voor cellenbetonblokken zoals Ytong en kan zowel horizontaal als verticaal worden verwerkt. Vul een kuip met water, voeg de lijm toe en meng deze met een roerstaaf tot een klontvrije pasta. De verhouding van lijm en water wordt aangegeven op de verpakking.
A partir de €10,50

H+H Cellenbeton Glad 62,5x10x25cm

Ytong blokken worden gebruikt voor niet-dragende binnenwanden, dragende wanden en (brandwerende) scheidingswanden. Deze lijmblokken zijn licht van gewicht en zodoende snel en gemakkelijk te verwerken. Cellenbeton is onbrandbaar en behoort conform NEN-EN 13601-1 tot de Europese brandklasse A1.
€2,33 / ST