Knauf Homeseal LDS Flexplus Dampscherm 1.50x40m - 60M²

Knauf Homeseal LDS Flexplus Dampscherm 1.50x40m - 60M²

Knauf Homeseal LDS Flexplus is een ademend en vochtregulerend dampscherm. Dit betekent simpelweg dat de folie zich aanpast aan de luchtvochtigheid van de ruimte. Hygrovariabel dampscherm vervaardigd uit een verstevigde en gelamineerde film van polyester met een polyamide bovenlaag. Dit membraan heeft een Sd-waarde tussen 0,2 en 20 m. Voor wanden en daken.
Leveringsdatum: 3-7 werkdagen
€192,00/ST
Verzenden naar
*
*
Verzendmethode
Naam
Geschatte levering
Prijs
Geen verzendopties

Afhalen in Wetteren

  • Omschrijving
  • Eigenschappen
  • Downloads
meer

Eigenschappen

Attribuut naamAttribuut waarde
ProductDampscherm

Omschrijving

meer
Klanten die dit kochten, kochten ook.

Metal stud draagprofiel plafond 4m 60x27 CD

Draagprofiel plafond type D - lengte: 4 m - dikte: 60 mm - 180 st/pallet
Vanaf €2,60

KNAUF MULTIFIT 035 Glaswol - dikte 22 cm - breedte 120 cm - RW: 6.25 m² K/W

Deze platen zijn specifiek bestemd voor de thermische en akoestische isolatie van hellende daken met regelmatig alsook onregelmatig daktimmerwerk. Voor een gemakkelijke versnijding zijn de platen voorzien van snijmarkeringen om de 10 cm. - breedte: 120 cm - dikte: 22 cm -lengte: 3.40 m - R-waarde: 6.25 - Lambda-waarde: 0.035 W/mK - 4.08 m²/pak - 97.92 m²/pallet
€11,55 / M2

Gipsplaat wit 4AK (4ABA) 260x120cm dikte 13mm

Deze Knauf standaard gipsplaten, met een 13mm dikte kunnen worden toegepast in de binnenafbouw. De gyproc platen met 4 afgeschuinde kanten zijn ideaal voor plafond.
€15,60 / ST